Štamgast & Gurmán
GurmanTV
Medoks Spot

Soutěž

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL VE ZLÍNĚ (soutěž ukončena)

Správná odpověď "f".

Výherci soutěže: Milena Bartošová, Šumice. Darina Kokešová, Zlín. Jana Ingrová, Zlín 4. Dáša Zerzánová, Zlín. Vlastimil Kubáň, Šumice

V naší soutěži máte možnost vyhrát jednu z pěti vstupenek na ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL ve Zlíně (20. – 22. ledna 2017). Stačí jen správně odpovědět na naši otázku a mít pak ještě trochu štěstí.

Kde ve Zlíně se koná ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL?

d) Dům kultury

e) Kongresové centrum

f) Sportovní hala Euronics

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď“ zasílejte do 19. ledna 2017 na číslo 777 862 625. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatelé správné odpovědi s pořadovými čísly 5, 10, 15, 20, 25 vyhrávají jednu volnou vstupenku na festival. Výherci soutěže budou vyrozuměni prostřednictvím SMS.

Chcete oslovit potencionální zákazníky? Máte zájem věnovat do naší soutěže hodnotnou cenu? Pak nám pošlete zprávu na e-mail redakce (zavináč) stamgastagurman.cz a my se vám ozveme!
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
Ogar Hotel a valašský šenk     Hotel La Fresca     zlin.cz    
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2017, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz